Realitní makléřka - makléř

24. března v 16:41

Již více než 10 let součástí realitního trhu.

 

Zapletalová Zdenka  -  realitní makléřka

V obchodu s realitami se pohybuji už více než 10 let. Své zkušenosti jsem začala sbírat při spolupráci s realitní kanceláří HEUREKA, s.r.o.  Bystřice pod Hostýnem. Přes počáteční problémy, které snad provází každého člověka v začátcích jakékoliv práce a napříč všemi obory - reality nevyjímaje, jsem se přenesla do pozice osvědčeného realitního makléře, Vašeho poradce v oblasti realit, investic, investic do nemovitostí a mnohdy i Vašeho osobního poradce v různých životních situacích. Za ta léta mám za sebou stovky úspěšně uzavřených obchodů a minimálně dvojnásobek spokojených klientů. Kvalita mé práce se díky neustálému vzdělávání stále zvyšuje a rozsah služeb, kterými Vám pomáhám řešit různé finanční potřeby se dále rozšiřuje. Jedná se ale o služby, které vždy nějakým způsobem souvisí s realitami, neboť v této oblasti se cítím jako ryba ve vodě. Asi proto, že jsem se ve znamení ryb narodila. Ne, prostě mě to baví. A pokud v životě děláte to co vás baví, děláte to dobře. Já se o to celá léta snažím a měřítkem kvality mé práce jsou lidé kolem mne, lidé, se kterými se denně potkávám, zdravíme se, prohodíme pár vět a mohu se jim vždy zpříma podívat do očí. Ikdyž jsem se po čase rozloučila s RK Heureka a vydala se na samostatnou cestu, oblasti realit a s nimi souvisejících činností jsem zůstala stále nablízku.

Stále jsem pro Vás připravena řešit Vaše životní mezníky, mezi které pořizování bydlení a stěhování jistě patří. Stále mám pro Vás nabídku financování bydlení hypotékou či úvěrem, spoření a investice, pokud prodáte nemovitost a máte finance navíc. Jsem profesionální makléř, jehož profesní přístup se neustále zlepšuje a posouvá tak pomyslnou laťku kvality práce v realitní činnosti do role Vašeho osobního poradce v oblasti realit, financí a investic.

Jako mince má dvě strany tak profesionální přístup, odborná příprava, znalosti, vědomosti a neustálé odborné vzdělávání jsou jen jedna část mé práce. Lidský přístup, pochopení, ochota naslouchat, následně najít cestu a vyřešit klientovi případný problém je ta druhá, neméně důležitá strana mince. Můj profesionální přístup ke klientovi je ryze osobní, vždy se snažím pochopit situaci, maximálně mu vyjít vstříc a dívat se na konkrétní situaci z obou dvou stran.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

REALITY PRORADOST - Zapletalová Zdenka - REALITY PRORADOST